пʼятниця, 28 вересня 2007 р.

Ще більше корисних сайтів для тих, хто цікавиться мистецтвомЛаскаво прошу на сайт мого улюбленого українського художника! Петро Лебединець чи не найвидатніший абстракціоніст сучасности,він уже близько 10 років продає свої картини переважно за кордоном, але працювати любить в Києві, а ще він просто невимовно чарівний чоловік... одним словом, на його сайті є велика он-лайн гелерея - насолоджуйтесь!

www.artportal.org.ua/ - наймасштабніший інтернет-ресурс, присвячений українській культурі і мистецтву. Він містить багато простору для ваших власних матеріалів, а також величезну базу контактів.

www.terra-incognita.iatp.org.ua/index.html - міжнародний он-лайн журнал, присвячений сучасному мистецтву, вочевидь сподобається культурологам, бо статті частенько апелюють до праць не надто популярних мислителів.

eneidanet.blogspot.com/ - а це блог, присвячений марним спробам створити в Україні Арт-ТБ, не знаю, як часто він оновлюється, але там знайдете купу лінків на сайти цікавих особистостей сучасності, яким не байдужа українська культура.

www.cca.kiev.ua/newsite/en/ - сайт Центру Сучасного Мистецтва. окрім мінімалістичного дизайну, пропонує регулярно оновлюваний анонс виставок центру, а також базу контактів.

art4.ru/ - дуже емкісний і цікавий російський сайт, нам би в них повчитись, як регулярно оновлювати сайти!

www.artofukraine.com/ - красивий сайт, де багато чого можна побачити он-лайн.

www.amodern.ru/ - дуже цікавий сайт, присвячений не лише візуальному мистецтву, але й загалом сучасній культурі у всіх її проявах.

www.soviart.com.ua/ - сайт київської галереї Совіарт.

artua.info/ - трошки дивний російськомовний сайт про українське мистецтво і культуру - що ж можливо це альтернативний погляд.
www.art-bazar.ru/ - назва сайту говорить сама за себе, це сайт дуже комерційного мистецтва.

2 коментарі:

Максон Пуговський сказав...

поприбирай у гіперлінках ці жахливі "http://".

а також спробуй між абзацами зробити відсутпи - тоді значно краще буде текст читатися.

Максон Пуговський сказав...

і скриншот оригінальний - з рамкою =)